Kuba pic2 pic3 pic9 pic3 pic4 pic5 pic6 pic7 pic8

Контакти:

Наша адреса:
01033, Україна, м. Київ,
вул. Жилянська, 62/64, під'їзд 1, офіс 8
info@vaantour.com.ua
телефон (044) 501-33-00

Закордонні паспортиКурс валют, погода

Ми на FACEBOOK

https://www.facebook.com/vaantour

Наступного року в одному з найкращих музеїв Європи пройде виставка «Русь – вікінги на Сході»

У 2022 році в данському музеї Мозгорд, який вважається одним із найкращих у Європі, відбудеться виставка «Русь – вікінги на Сході».

 

 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики у Фейсбуці.

 

«За підтримки МКІП наступного року в Мозгорді, одному з найкращих музеїв Європи, пройде виставка «Русь – вікінги на Сході». Цей археологічний та етнографічний музей розміщений у передмісті данського Орхуса», – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що про організацію виставки говорили під час зустрічі заступниці міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко та директора музею Мадса Келера Хольста.

 

Фото: МКІП

 

«Виставка дасть можливість показати історію України у європейському контексті, водночас українські музеї отримають новий міжнародний досвід», – заявила Фоменко.

 

У МКІП зазначили, що восени 2020 року музей Мозгорд звернувся до Національного музею історії України з пропозицією організовувати виставку.

 

«Зараз йде активна її підготовка, зокрема відібрано експонати із фондів НМІУ та регіональних українських музеїв у Чернігові, Харкові та Житомирі. До підготовки виставки залучено також музеї країн Скандинавії, Балтії та Німеччини», – зазначається в повідомленні.

 

Наступного року в одному з найкращих музеїв Європи пройде виставка «Русь – вікінги на Сході»

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3292607-nastupnogo-roku-v-odnomu-z-najkrasih-muzeiv-evropi-projde-vistavka-rus-vikingi-na-shodi-mkip.html