Kuba pic2 pic3 pic9 pic3 pic4 pic5 pic6 pic7 pic8

Контакти:

Наша адреса:
01033, Україна, м. Київ,
вул. Жилянська, 62/64, під'їзд 1, офіс 8
info@vaantour.com.ua
телефон (044) 501-33-00

Закордонні паспортиКурс валют, погода

Ми на FACEBOOK

https://www.facebook.com/vaantour

США планують дозволити в’їзд лише вакцинованим іноземним туристам

Сполучені Штати планують дозволити в’їзжджати до країни тільки вакцинованим іноземним відвідувачам, коли кордони відкриються.

 

 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

 

Неназваний чиновник із Білого дому повідомив кільком інформаційним агентствам, що адміністрація Байдена доручила міжвідомчим групам створити поетапне відкриття для іноземних відвідувачів, яке передбачає, щоби майже всі іноземні громадяни, які подорожують до США, були повністю щеплені.

 

Терміни ухвалення рішення не повідомляються.

 

У США спостерігається зростання випадків захворювання, особливо серед нещеплених, на тлі поширення коронавірусного штаму «Дельта».

 

Поточні правила COVID-19 не дозволяють більшості міжнародних мандрівників в’їжджати до країни.

 

Перший раунд обмежень на поїздки запровадили для Китаю ще в січні 2020 року. Відтоді заборона США поширилася на людей, які не є громадянами США, які нещодавно відвідали Велику Британію, 26 країн Шенгенського блоку в Європі, Бразилію, Ірландію, Індію, Іран і Південну Африку. Ті, кому наразі дозволено в’їжджати до країни, мають пред’явити доказ негативного результату тесту на коронавірус, зробленого упродовж трьох днів перед поїздкою.

США планують дозволити в'їзд лише вакцинованим іноземним туристам

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3292533-ssa-planuut-dozvoliti-vizd-lise-vakcinovanim-inozemnim-turistam.html