Kuba pic2 pic3 pic9 pic3 pic4 pic5 pic6 pic7 pic8

Контакти:

Наша адреса:
01033, Україна, м. Київ,
вул. Жилянська, 62/64, під'їзд 1, офіс 8
info@vaantour.com.ua
телефон (044) 501-33-00

Закордонні паспортиКурс валют, погода

Ми на FACEBOOK

https://www.facebook.com/vaantour

Марокко відкрилося для іноземних туристів

Українці зможуть потрапити до Марокко лише за наявності сертифікату вакцинації, ПЛР-тесту та візи.

 

 

Королівство Марокко з 7 лютого 2022 року знову відкрило кордони для іноземних туристів.

 

Це стало можливим завдяки тому, що популярна африканська країна відсьогодні відкриває повітряний простір після припинення польотів у листопаді минулого року через спалах штаму коронавірусу «Омікрон».

 

Згідно з оновленими даними на інтерктивній карті МЗС України, з 7 лютого 2022 року в’їзд до Марокко дозволений пасажирам усіх категорій (громадянам України та іноземцям), що прибувають з України, у тому числі транзитом через територію третіх країн, за умови обов’язкового пред’явлення сертифікату вакцинації з QR-кодом (визнаються усі доступні в Україні вакцини), сумісним зі стандартом ЄС, та негативного ПЛР-тесту, зробленого не більш як за 48 годин до моменту реєстрації на авіарейс, а також належним чином заповненого »санітарного формуляру». При цьому від дітей віком від 6 до 18 років вимагається лише наявність негативного ПЛР-тесту.

 

По прибутті до Марокко у всіх без винятку пасажирів віком старше 6 років буде відбиратися експрес-аналіз на антитіла у спеціальних центрах, облаштованих безпосередньо в приміщеннях аеропортів. Там же вибірково можуть відбиратися також додаткові ПЛР-тести.

 

При цьому особи, чий екпрес-аналіз покаже позитивний результат при відсутності суттєвих симптомів захворювання, підлягатимуть самоізоляції за місцем проживання в Марокко або в готелі для туристів, термін якої визначатиметься в залежності від чинних на день приїзду санітарно-епідеміологічних вимог. Особи з більш вираженою симптоматикою захворювання підлягатимуть госпіталізації в державних або приватних медичних закладах.

 

Крім того, в МЗС нагадали, що українцям для в’їзду до Марокко потрібно оформити візу.

 

 

Знаменита площа Джема ель-Фна в Марракеші / фото REUTERS

 

Джерело: https://www.unian.ua/tourism/news/marokko-z-7-lyutogo-vidkrilosya-dlya-inozemnih-turistiv-novini-11696155.html